Roční kalendář ředitele školy – průvodce paragrafy a termíny s kalendářem

Roční kalendář ředitele školy – průvodce paragrafy a termíny s kalendářem

PhDr. et Mgr. Jiří Valenta


Vydavatelství: PARIS 9/2014 Cena: 450Kč (+ manipulační náklady)

PUBLIKACE JE VYPRODÁNA

Popis publikace

PUBLIKACE JE VYPRODÁNA

 

Nakladatelství PARIS Karviná představuje ojedinělou publikaci autora Jiřího Valenty s názvem Roční kalendář ředitele školy – průvodce paragrafy a termíny s kalendářem.

Tento titul představuje výjimku ve srovnání s odbornými publikacemi, které autor spolu s nakladatelem tradičně nabízí v oblasti řízení škol a školských zařízení. Klade si za cíl vytvořit pro uživatele přehled o termínech a úkolech, které při řízení školy a školského zařízení ukládají ustanovení právních předpisů.

Publikace obsahuje termíny a s nimi spojené povinnosti vyplývající z ustanovení té části právních předpisů, které lze souhrnně nazvat “školská legislativa” (tj. zejména ze školského zákona a z prováděcích předpisů vydaných ke školskému zákonu).

Základ publikace tvoří tzv. “mapy”, tj. karty ve formátu A3, které přehledně v podobě kalendáře v jednotlivých měsících upozorňují na příslušné termíny a s nimi spojenými povinnostmi škol a školských zařízení. Samostatné uložení těchto karet v rámci publikace umožňuje např. umístění karty (tedy vlastně kalendáře) na místě, které bude mít uživatel na očích (např. na nástěnku, na desku stolu apod.), a tím usnadní lepší přehled o termínech a úkolech a jejich plnění.

Součástí publikace je rovněž CD, které obsahuje “mapy” (kalendáře) v editovatelném formátu. To znamená, že uživatel si může pro příslušný kalendářní měsíc doplnit své vlastní termíny s dalšími úkoly a povinnostmi (pouhým vložením nového řádku v tabulce EXCEL), a celý kalendář pak používat buď přímo v počítači, nebo po vytištění jako vlastní “mapu” (kalendář).

UPOZORNĚNÍ! Publikace platí i pro školní rok 2017/18 s vyjímkou středních škol, pro které jsou již některé termíny neaktuální.

 

Dodatky publikace

Partneři